Kontakta oss

Har du allmänna frågor om biljetter och konserter?
Mejla oss på info@unitedstage.se

Besöksadress: Åsögatan 142, 116 24 Stockholm
Postadress: Box 110 29, 100 61 Stockholm
Telefon: +46 8 555 700 00
Växeln är öppen mån-tors 09:00-17:00, fre 09:00-15:00
Lunchstängt 12:00-13:00

Faktureringsadress
United Stage Artist AB
Box 110 29
100 61 Stockholm

Org.556518–3117

Skicka fakturan till: faktura@unitedstage.se

Agents, management & sales

Anders Larsson

Agent / Manager / Founder

+46 70 440 41 13 larsson@unitedstage.se

Lisse Andersson

Management Assistant

+46 70 440 41 23 lisse@unitedstage.se

Dennis Karlsson

Agent / Manager

+46 70 440 41 12 dennis@unitedstage.se

Sanna Brandelius

Agent / Manager

+46 73 818 77 50 sanna@unitedstage.se

Henrik Lindblom

Agent / Manager

+46 8 555 700 00 henrik@unitedstage.se

Pontus Sillrén

Agent / Manager

+46 70 298 00 62 pontus@unitedstage.se

Pange Öberg

Agent / Manager

+46 70 846 46 33 pange@unitedstage.se

Markus Wiking

Managing Director / Agent

+46 8 555 700 00 markus@unitedstage.se

Lars Rixon

Senior Booking Agent

+46 70 440 41 11 rixon@unitedstage.se

Martin Dahlberg

Head of Sales

+46 8 555 700 33 martin@unitedstage.se

Björn Eriksson

Booking Agent

+46 70 770 74 73 bjorn@unitedstage.se

Timothy Selander

Booking Agent

+46 76 778 11 00 timothy@unitedstage.se

Producers / Events & Brands

Johan Ramberg

Executive Producer B2B/Corporate Events

+46 70 798 53 52 ramberg@unitedstage.se

Patrick Froom

Executive Producer Shows & Entertainment

+46 70 736 33 73 patrick.froom@unitedstage.se

Tine Matulessy

Project Leader Shows & Entertainment

+46 70 735 73 22 tine.matulessy@unitedstage.se

Ina Molin

Project Leader Shows & Entertainment

+46 72 071 30 76 ina.molin@unitedstage.se

Johanna Eriksson Sandmark (Föräldraledig)

Assistant Producer Shows & Entertainment

+46 72 076 21 39 johanna.sandmark@unitedstage.se

Vala Esfahanian

Head of Events & Brands

+46 70 723 52 00 vala@unitedstage.se

Tea Lindholm

Project Manager Events & Brands / Agent

+46 70 370 05 96 tea@unitedstage.se

Project Coordination

Olivia Sjöberg

Head of Production

+46 70 868 89 96 olivia@unitedstage.se

Mia Nilwert

Senior Project Coordinator

+46 70 440 41 24 mia@unitedstage.se

Amanda Trenter

Project Coordinator

+46 70 090 29 95 amanda@unitedstage.se

Linda Furevik

Project Coordinator

+46 70 440 41 16 linda@unitedstage.se

Alva Dahlbäck

Project Coordinator

+46 70 455 85 19 alva@unitedstage.se

Sebastian Meyer

Project Coordinator

+46 70 778 81 22 sebastian@unitedstage.se

Linn Ristorp

Project Coordinator

+46 70 697 31 25 linn.ristorp@unitedstage.se

Kim Lindberg

Promotor

+46 70 722 33 13 kim@unitedstage.se

Marketing & PR

Emilia Hådén

Marketing Manager

+46 8 555 700 50 emilia@unitedstage.se

Tom Jerry Boman Dickson

Marketing Manager

+46 70 926 81 63 tomjerry@unitedstage.se

Administration, economy & IT

Stefan Lönngren

Head of IT - Nordic

+46 8 555 700 26 stefan.lonngren@unitedstage.se

Hellen Åkerfeldt

CFO

+46 70 440 41 10 hellen@unitedstage.se

Jessica Bamberger

Finance Assistant

+46 70 440 85 06 jessica@unitedstage.se

Caroline Boman Dickson

Office Manager / Executive Assistant

+46 73 387 88 02 caroline@unitedstage.se

Andréa Elovsson

Front Desk / Project Coordinator

+46 8 555 700 00 andrea@unitedstage.se