Kontakta oss

Har du allmänna frågor om biljetter och konserter?
Kontakta United Stage på info@unitedstage.se

Besöksadress: Åsögatan 142, 116 24 Stockholm
Postadress: Box 110 29, 100 61 Stockholm
Telefon: +46 8 555 700 00
Växeln är öppen mån-tors 09:00-17:00, fre 09:00-15:00
Lunchstängt 12:00-13:00

Fakturor skickas till: faktura@unitedstage.se

Agenter, producenter och försäljning

Anders Larsson

Agent / Manager / Grundare

+46 70 440 41 13 larsson@unitedstage.se

Lisse Andersson

Managementassistent

+46 70 440 41 23 lisse@unitedstage.se

Dennis Karlsson

Agent / Manager

+46 70 440 41 12 dennis@unitedstage.se

Sanna Brandelius

Agent / Manager

+46 73 818 77 50 sanna@unitedstage.se

Henrik Lindblom

Agent / Manager

+46 73 501 68 55 henrik@unitedstage.se

Pontus Sillrén

Agent / Manager

+46 70 298 00 62 pontus@unitedstage.se

Caroline Boman Dickson

Agent

+46 73 387 88 02 caroline@unitedstage.se

Johan Ramberg

Företagsevent

+46 70 798 53 52 ramberg@unitedstage.se

Markus Wiking

VD / Agent

08-555 700 00 markus@unitedstage.se

Patrick Froom

Exekutiv Producent, Shows & Entertainment

+46 70 736 33 73 patrick.froom@unitedstage.se

Martin Dahlberg

Försäljningschef

+46 8 555 70 33 martin@unitedstage.se

Björn Eriksson

Bokare

+46 70 770 74 73 bjorn@unitedstage.se

Timothy Selander

Bokare

+46 76 778 11 00 timothy@unitedstage.se

Koordinatorer

Mia Nilwert

Produktionsansvarig / Projektkoordinator

+46 70 440 41 24 mia@unitedstage.se

Amanda Trenter

Projektkoordinator

+46 70 090 29 95 amanda@unitedstage.se

Julia Isberg

Projektkoordinator

+46 73 376 78 20 julia@unitedstage.se

Linda Furevik

Projektkoordinator

+46 70 440 41 16 linda@unitedstage.se

Olivia Sjöberg (Föräldraledig)

Projektkoordinator

+46 70 868 89 96 olivia@unitedstage.se

Alva Dahlbäck

Reception / projektkoordinator

+46 70 455 85 19 alva@unitedstage.se

Marknad och PR

Emilia Hådén

Marknad & PR

+46 8 555 700 50 emilia@unitedstage.se

Tom Jerry Boman Dickson

Marknad & PR

+46 70 926 81 63 tomjerry@unitedstage.se

Administration , ekonomi och IT

Andréa Elovsson

Reception / projektkoordinator

+46 8 555 700 00 andrea@unitedstage.se

Hellen Åkerfeldt

Ekonomichef

+46 70 440 41 10 hellen@unitedstage.se

Jessica Bamberger

Ekonomiassistent

+46 70 440 85 06 jessica@unitedstage.se

Stefan Lönngren

Head of IT - Nordic

+46 8 555 700 26 stefan.lonngren@unitedstage.se