Kontakta oss

Har du allmänna frågor om biljetter och konserter?
Kontakta United Stage på info@unitedstage.se

Besöksadress: Åsögatan 142, 116 24 Stockholm
Postadress: Box 110 29, 100 61 Stockholm
Telefon: +46 8 555 700 00
Växeln är öppen mån-tors 09:00-17:00, fre 09:00-15:00
Lunchstängt 12:00-13:00

Fakturor skickas till: faktura@unitedstage.se

Personal

Markus Wiking
VD
markus@unitedstage.se
+46 76 076 50 92

Anders Larsson
Styrelseordförande & grundare, Agent, turnéproducent, manager
larsson@unitedstage.se
+46 70 440 41 13

Lisse Andersson
VD-assistent, projektkoordinator
lisse@unitedstage.se
+46 70 440 41 23

Martin Dahlberg
Försäljningschef
martin@unitedstage.se
+46 70 440 41 14

Björn Eriksson
Försäljning
bjorn@unitedstage.se
+46 70 770 74 73

Timothy Selander
Försäljning
timothy@unitedstage.se
+46 76 778 11 00

Johan Ramberg
Produktion, företagsevent
ramberg@unitedstage.se
+46 70 798 53 52

Jonas Thulin
Affärsutvecklare
jonas.thulin@unitedstage.se
+46 70 564 78 70

Dennis Karlsson
Agent, turnéproducent, manager, försäljning
dennis@unitedstage.se
+46 70 440 41 12

Lars Rixon

Agent, turnéproducent, försäljning
rixon@unitedstage.se
+46 70 440 41 11

Tea Lindholm

Agent, turnéproducent, försäljning
tea@unitedstage.se
+46 70 370 05 96

Pange Öberg
Agent, turnéproducent, försäljning
pange@unitedstage.se
+46 70 846 46 33

Sanna Brandelius
Agent, turnéproducent, manager, försäljning
sanna@unitedstage.se
+46 73 818 77 50

Pontus Sillrén
Agent, turnéproducent, manager, försäljning
pontus@unitedstage.se
+46 70 298 00 62

Caroline Boman Dickson
Agent, turnéproducent, försäljning
caroline@unitedstage.se
+46 73 387 88 02

Henrik Lindblom
Agent, turnéproducent, manager, försäljning
henrik@unitedstage.se
+46 73 501 68 55

Hellen Åkerfeldt
Ekonomichef
hellen@unitedstage.se
+46 70 440 41 10

Jessica Bamberger
Ekonomiassistent
jessica@unitedstage.se
+46 70 440 85 06

Emilia Hådén (Föräldraledig)
Marknadskommunikatör
emilia@unitedstage.se
+46 8 555 700 50

Tom Jerry Boman Dickson
Agent, marknadskommunikatör, SoMe
tomjerry@unitedstage.se
+46 70 926 81 63

Stefan Lönngren
IT-arkitekt
stefan.lonngren@unitedstage.se
+46 8 555 700 26

Kim Lindberg
Promotor
kim@unitedstage.se
+46 70 722 33 13

Mia Nilwert
Projektkoordinatorchef
mia@unitedstage.se
+46 70 440 41 24

Linda Furevik
Projektkoordinator
linda@unitedstage.se
+46 70 440 41 16

Olivia Sjöberg
Projektkoordinator
olivia@unitedstage.se
+46 70 868 89 96

Julia Isberg
Projektkoordinator
julia@unitedstage.se
+46 73 376 78 20

Amanda Trenter
Projektkoordinator
amanda@unitedstage.se
+46 70 090 29 95

Alva Dahlbäck (Tjänstledig)
Reception, projektkoordinator
alva@unitedstage.se
+46 70 455 85 19

Andréa Elovsson
Reception, projektkoordinator
andrea@unitedstage.se
+46 8 555 700 00

Jimmi Riise
CEO Nordic
jimmi@unitedstagegroup.com
+45 26 27 39 16